04 – Rozmawiamy z Piotrem o przyjaźni. Zastanawiamy się skąd się bierze przyjaciół i jak się z nimi obchodzić aby ich nie stracić.

Drugie spotkanie z Piotrem jest zapisem luźnej rozmowy. Próbujemy określić własne definicje, opisać uczucia a to nigdy nie jest łatwe.

 

Czy przyjaźnie przez internet są równie wartościowe jak te zawarte w sposób konwencjonalny? I kiedy właściwie przestajemy być znajomymi a stajemy się przyjaciółmi?

 

Nasze odpowiedzi nie są prawdą objawioną, z pewnością możesz temat rozumieć zupełnie inaczej.

Chcesz się podzielić swoimi przemyślaniami? Zapraszam na naszego Facebooka , z ciekawością przeczytamy każdy komentarz.

Lubisz rozmowy z Piotrem ? Rozmawialiśmy też o jedzeniu, zmianie pracy i zawodzie handlowca.

 

ps. Jeśli podoba Ci się nasz projekt, koniecznie oceń go w Itunes lub swojej aplikacji do słuchania podcastów. Pomaga nam to dotrzeć do większej ilości słuchaczy i motywuje do dalszego działania.

2 odpowiedzi do “04 – Rozmawiamy z Piotrem o przyjaźni. Zastanawiamy się skąd się bierze przyjaciół i jak się z nimi obchodzić aby ich nie stracić.”

  1. Przesłuchałam i chcę tylko napisać że mam to samo … co Joanna nie Piotr oczywiście … i irytuje mnie , że ludzie moją potrzebę unikania ich odczytują jak nieśmiałość .Na sile chcą wkręcać mnie w grupy małe i duże bo jest im mnie szkoda .
    To bywa irytujące .

    1. Zakładanie, że osoby które nie lubią spędzać czasu w grupach są nieśmiałe jest bardzo krzywdzące. Ja z biegiem czasu nauczyłam się asertywnie tłumaczyć, że nie mam problemu z nieśmiałością 🙂

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *