02 – Czy warto sprzedać nerkę by pojechać do Bangkoku?

Tym razem spotykam się z Łukaszem z którym spędziłam dwa tygodnie w Bangkoku. W lekkiej formie wspominamy, dyskutujemy oraz udzielamy subiektywnych wskazówek. Mam nadzieję, że odcinek będzie pomocny dla tych którzy planują podobną wycieczkę, jak i ciekawe dla tych którzy w najbliższym czasie nie planują się ruszać z kanapy.

Offlinowa mapa o której rozmawiamy to Offline Maps Lite.

Pierwszy Sky Bar w którym byliśmy, oraz drugi, znacznie ciekawszy State Tower. W tym drugim trzeba uważać aby nie zostać skierowanym  na gorszy taras widokowy.

Najlepiej istotę ulicy Soi Cowboy oddają filmy na youtube, kręcone przez turystów. Wrzucam link do pierwszego na który trafiłam .

Świątynie w których byliśmy to kompleks  Wat Pho. 

turyści w bangkoku

Opowiadamy też o wycieczce do Zoo, krótki  filmik  z tej wycieczki możecie zobaczyć tu. Nie jest to mistrzostwo daily wlogowania, mam nadzieję, że mi wybaczycie.

Dust Zoo
Ogród zoologiczny w Bangkoku,

Możecie też zobaczyć krótki film  z Lumphni Park.

Nie byliśmy w Grand Palace i nie udało się nam zobaczyć Floating Markets, są to atrakcje które naprawdę są warte odwiedzenia i mam nadzieję, że zobaczymy je następnym razem.

Namiastką pływającego marketu są sprzedawcy piwa. Widzieliśmy ich podczas niesamowitej wycieczki tzw Table Boat.

Zdjęcia z wycieczki możecie zobaczyć na moim Instagramie.

 

Anegdota o przyczynach ruchu lewostronnego pochodzi ze strony  i nie została przezemnie zweryfikowana, w przyszłości postaram się dokładniej sprawdzać przytaczane historie.

W kolejnym odcinku spotykam się z Piotrem z którym staramy się “odczarować” zawód handlowa.  Jeśli chcesz być na bieżąco z nowymi odcinakami, koniecznie subskrybuj Pogaduchę w iTunes lub ulubionej aplikacji.

Pozdrawiam, Joanna

 

Odcienek dostępny jest też na youtube

Jedna odpowiedź do “02 – Czy warto sprzedać nerkę by pojechać do Bangkoku?”

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *