03 – Odpowiadamy na pytania zadawane przez ludzkość od wieków; „Czy warto mieć iPada?” oraz „Na co do kina?”

Ten odcinek jest inny niż pozostałe. To taki przerywnik, przecinek. Trzydziestominutowy format przy którym nie trzeba przeciążać umysłu. Szybkie recenzje nowości kinowych, literatury. Wymiana zdań, często odmiennych. Intensywniej będzie następnym razem, bo czy zawsze musi być intensywnie?

W pierwszej części Łukasz dzieli się swoimi doświadczeniami po pierwszych dwóch tygodniach z nowym ipadem. Czy jest to narzędzie niezbędne w pracy, czy może jedynie kolejna zabawka przez którą konsumujemy zbędne treści?

Część druga to szybka recenzja filmów oglądanych na przełomie stycznia i lutego. Wszystkie są jeszcze na ekranach kin.

Omawiane filmy to:

„Atak Paniki”  o którym możecie poczytać na blogu Zwierz Popkulturalny bo trailer na nic Wam się nie przyda.

Podatek od miłości który pozwala odzyskać nieco wiary w polską komedię.

Cudowny chłopak  czyli przykład kina familijnego które nie boli. Świetny pomysł na jedną z atrakcji podczas bezśnieżnych ferii.

Tamte dni, tamte noce o nim z pewnością słyszeliście. Ładny film o ładnych ludziach, w ładnych miastach, ładnych salonach.

Książkowo jestem ostatnio zupełnie zaniedbana, polecam więc tylko jedną książkę. Ale jaką!  Przez  „Mikrotyki” Pawła Sołtysa się płynie.  Trochę się w nich topi i grzęźnie. Przyjemnie.  Trzeba doświadczyć, trudno jest opisać.

Jedna odpowiedź do “03 – Odpowiadamy na pytania zadawane przez ludzkość od wieków; „Czy warto mieć iPada?” oraz „Na co do kina?””

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *