28 – Strzelanie z łuku, Outsider w BlaBlaCar, pęknięcia w czasoprzestrzeni, Inne Światy i konkurs!

Ostatni tydzień życia spędziłam w lesie. Dużo spacerowałam i jeździłam na rowerze a przy tym słuchałam audiobooków. Będą więc aż cztery książki,  jeden serial animowany, krótko o BlaBalaCar i strzelaniu z łuku. Jest też konkurs więc koniecznie wbijajcie na fanpage Pogaducha bo do zgarnięcia są książki.

 

W tym odcinku mówimy o:

  1. Książce “Inne Światy“. Pięknie wydany zbiór opowiadań najlepszych polskich pisarzy. Wszytko inspirowanie obrazami Jakuba Różalskiego. No cudo.

Można ją kupić tu:  link 

View this post on Instagram

Na sztuce się znam w sposób ograniczony. Dzielę sztukę na cztery kategorie. Bardzo mi się podoba i jest prawdopodobnie obiektywnie dobrym dziełem. Bardzo mi się podoba i prawdopodobnie jest to nic nie warty kicz. Nie podoba mi się ale obiektywnie jest chyba nieźle i nie podoba mi się i nie powinno. Prace Jakuba Różalskiego są prawdopodobnie pierwsza kategorią jednak nie mogę mieć pewności. Strasznie też podoba mi się zabawa w tworzenie opowiadań inspirowanych obrazami. Więcej opowiem w kolejnym #przecinekprzerywnik. #pogaducha . . . . . #inneświaty #bookstagram #jakubrozalski #książka #wydawnictwosqn #reading #antologia #fantastyka #czytambolubie #jakubróżalski #bookphotography #dukaj #jakubmałecki #opowiadania #remigiuszmróz #jakubżulczyk #anetajadowska #inneswiaty #annakańtoch #czytambolubię #jacekdukaj #aleksandrazielińska #sylwiachutnik #mróz #literatura #żulczyk #książkoholizm #chutnik

A post shared by Joanna Golańska (@pogaducha) on

2. Łukach. Są fajne i można je kupić w decathlonie. Pamiętajcie aby nie strzelać do ludzi. Czasem bywają irytujący ale to nie jest usprawiedliwienie.

3. Stephen King  i jogo  nowej książce “Outsider”

Ja słuchałam  w wersji audio (link) , jeśli  wolicie w wersji drukowanej to tu jest link. 

4. Blabla Car – czyli taki nowoczesny autostop.

5. Teoria Wszystkiego.

Jeśli wolisz słuchać – link 

Tu wersja papierowa – link

6. Final Space

7. Jacek Hugo- Bader “Audyt”, czyli powrót do dawnych reportaży.

Można posłuchać ( część czyta sam autor ) – link 

ale wersja do samodzielnego składania literek jest piękna – link 

Takie cudo można wygrać w konkursie !!! Przez najbliższe dwa tygodnie ( do 13.08.2018 do godziny 23.59) na fp Pogaducha, pod pierwszym postem promującym odcinek czekam na informacje jakie reportaże warto przeczytać i dlaczego. W przeciągu kolejnych trzech dni wybiorę jedną osobę która wygra “Audyt” oraz drugą która wygra “Skuchę”. Rozstrzygnięcie konkursu zostanie ogłoszone pod tym samym postem w dniu 17.08.2018.

8. Podcast 2EDU.pl 

I tamtejszą letnią szkołę e-lerningu w której można brać udział bezpłatnie, poprzez aplikacje w których masz ulubione podcasty.

 

pozdrawiam, Asia

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *